NINE - бренд, який розуміє тебе

Ми схожі на тебе. Тому знаємо, скільки всього ти встигаєш. Знаємо, що за один день ти можеш змінити мінімум 9 ролей: мами, доньки, подруги, колеги, коханої жінки, мрійниці, авантюристки, завойовниці і навіть побути тією маленькою дівчинкою. NINE - і є ці 9 ролей, які живуть в кожній з нас. Ми любимо тебе різною і просто запитуємо: “Яка ти сьогодні?”

Наша сила в жіночності

Наш одяг про жіночну універсальність, окрасою якого є саме ти! Дозволь нам тільки підкреслити це.

Переглянути лукбуки
Бренд жіночого одягу Nine

NINE піклується про тебе

1 Отримуєш більше за менше Доступний мас-маркет або великі гроші за автентичні речі? NINE розриває це коло. Ми випускаємо лімітовані серії одягу. При цьому кожна річ доступна для покупки кожного місяця.
2 Економиш час на підбір образу Ти легко збереш повноцінний образ на будь-яку подію у нас і навчишся поєднувати предмети гардеробу.
3 Оновлюєш регулярно гардероб правильними речами Для твого вибору і комфорту щомісяця оновлюємо колекції. Дозволь собі бути собою, бути різною.
Бренд жіночого одягу Nine

NINE - більше, ніж просто бренд

1 Тестування тканин Неважливо, до яких розмірів виріс обсяг виробництва - одяг мусить бути якісним. Ми тестуємо кожну тканину на такі критерії: "прасування", "прання", "линяння", "усадка".
2 Знижка постійного клієнта Жодних карток. Всього кілька покупок - і ти матимеш 10% знижки на весь асортимент. Все просто!
3 Безкоштовний ремонт Ми контролюємо якість пошиву і тканин. Але, знаємо, що в житті може трапитись будь-що. Саме тому надаємо безкоштовний ремонт одягу протягом року після покупки. Без зайвих питань!