One for One

One for One - це спільний проект бренду Nine і благодійного фонду "Твоя Опора", який має на меті забезпечувати одягом та постіллю дітей із дитячих будинків і малозабезпечених сімей. Одяг, який замовляють діти і який їм необхідний! Новий одяг, відшитий саме для них!

Як працює One for One

1 Обирай Купуючи будь-яку позицію з цієї колекції, ти гарантуєш пошив одягу дитині з дитячого будинку. Все просто: одну купуєш - одну даруєш
2 Даруй Ми маємо список побажань дітей. І всі побажання різні. Це по-справжньому індивідуальний пошив! Одяг відшивається нашим виробництвом. Більше того, має іменну бірку:)
3 Підтримуй Кожні 20 проданих одиниць з One for One ми готуємо замовлення дітей до відправки. Всі витрати на пошив і доставку ми беремо на себе.

За лаштунками проекту One for One

1 Коли продається одиниця одягу з колекції One for One, наше виробництво отримує замовлення на пошив одягу дитині по списку.
2 Відшитий одяг виробництво передає до нашого шоу-руму. Менеджери до кожного замовлення вкладають підписану від руки листівку і готують до відправки.
3 Ми відправляємо або передаємо особисто одяг дітям через кожні 20 проданих одиниць з колекції One for One. Всі витрати на пошив одягу, підбір тканин, розробку лекал, доставку, поліграфію ми беремо на себе.
4 Діти отримують одяг, який самі обрали або який необхідний на цей момент. Одяг йде з іменною біркою, підписаною від руки листівкою і з гарною упаковкою.

Кому ми зараз допомагаємо?

Зараз ми одягаємо дітей із Олешківського дитячого будинку-інтернат Херсонської області. У цьому дитбудинку проживають 49 дівчат і 70 хлопців віком від 4 до 20 років.

Історії дітей з Олешківського дитячого будинку-інтернат

Катя

Надзвичайно гарна і жіночна! Від нашої Катрусі просто очей не відірвати. Вона обожнює яскраві речі, дзвінко сміється і мріє стати художником. Однак життя цієї 17-річної дівчини, наче гірка пігулка: вона прикута до інвалідного візка і тому заточена у інтернатний стінах. Уже понад 10 років Катруся живе в «Олешках». Нині дівчина навчається у 10-му класі, має хороші оцінки. Вона надзвичайно активна і весела, чим дивує навіть вихователів. Катя бажає отримати бордову сукню з довгим рукавом.

Олена

Завжди з усмішкою і дотепними жартами. І можна тільки уявити, як все це їй дається. У свої 15 років дівчинка прикута до інвалідного візка, її нижні кінцівки абсолютно нерухомі. Оленка танцює на візочку, чудово декламує вірші і має велике добре серце, бо єдина з усіх вихованців доглядає котиків і собачок на території інтернату. Бажає синь сукню з довгим рукавом. І додає "святкову".)

Сенді

Вихованка дитбудинку з 2015 року. 15-річна Сенді цілеспрямована та активна. Вона займається спортом і не простим, а метанням ядра. І займає призові місця.) Але улюблена справа - це мейкап. Вона відповідальна за нього у всьому дитбудинку! Мріє отримати професію візажиста та працювати по ній. Як справжня модниця любить гарні речі і має свій індивідуальний смак в речах. Улюблений колір червоний. Але замовила літню сукню чорного кольору з відкритими плечими.)

Софія

Софії 10 років, у будинку-інтернату вона з лютого 2015 року. Дівчинка розмовляє повільно і старається вимовити кожну букву слова, напружуючи м’язи обличчя. Для її діагноза - це великий прорив. Любить сміятися. Якщо візьме тебе за руку, то міцно тримає і не відпускає. Худенька, але дуже сильна. Софійка ходить на милицях. Захоплення дівчинки - малювання. Вона наполегливо тримає олівець і виводить чи то квіточки, чи то листочки. Полюбляє бути на сцені. Спеціально до цього вчить вірші. А ще бере приклад зі старших дівчаток, хоче бути такою ж вродливою та модною.😊

One for one partners Nine