One for One Campaign

Уяви, що це ти.
Ти прокидаєшся у найзручнішому ліжку в світі - в себе вдома. Йдеш на кухню, заварюєш чай і починаєш збиратись по справах. Тобі ж знову завоювувати цей світ!

лілова сукня Nine

На роботі, як завжди, безліч справ. Дзвінки, проекти, обговорення. На телефон постійно надходять сповіщення. Дінь - новий електронний лист, а їх ще 10 непрочитаних. Дінь - сповіщення на viber. Дінь - а тут хтось опублікував новеньке фото в instagram...

пудрова сукня Nine

Ти постійно приймаєш рішення. Часом правильні, часом ні. Ти втомлюєшся, ти радієш, ти щось втрачаєш, але й - отримуєш! І добре знаєш, що все в твоїх руках, що маєш можливість обирати і робити те, що хочеться тобі! ТОБІ!

пудра сукня Nine

За обідньою кавою з колегами ти раптом згадуєш про ще один список справ. Таких буденних...

голуба сукня Nine

Зняти гроші й оплатити рахунки. А ввечері - ще й День народження подруги.

бузкова сукня Nine

А вона так давно хотіла горщик з живою рослинкою. І ти обираєш серед десятків той, особливий, для неї. Такий, який бажає вона.

Ввечері зустрічаєшся з нею тільки на годинку. Знаєш, що святкування буде на вихідних. Але ж привітати хочеться сьогодні.

голуба сукня Nine

"Встигла!" - бурмочиш собі під ніс, забігаючи в магазин. Бо добре знаєш, що скоро буде гумоніти їхнє радіо: "Шановні відвідувачі, магазин зачинється за 10 хвилин". І ти як той легкоатлет скуповуєш все необхідне і хутко додому. До своїх, рідних.

лілова сукня Nine

І ось настає день, коли ти знаходиш час для себе і приходиш в улюблений магазин одягу.

шоурум Nine

І прямо зараз, прямо в цю секунду, ти розумієш, що для тебе це все звичайне життя. А для когось - це мрія. Мрія хоча б мати можливість обрати те, що хочеться. Зробити, що бажаєш. Хоч раз прийняти рішення самостійно! І байдуже: правильне чи ні! ГОЛОВНЕ, своє!

бордова сукня Nine

І стоячи перед дзеркалом ти розумієш: Я можу більше!

бордова сукня шоурум Nine

І я отримую більше!

листівка Nine

Ти здатна змінити цей світ. Почни прямо зараз!

малинова сукня Nine

One for One - це спільний проект бренду Nine і благодійного фонду "Твоя Опора", який має на меті забезпечувати одягом та постіллю дітей із дитячих будинків і малозабезпечених сімей.

Купуючи одяг з колекції One for One, ти даруєш одяг дитині із Олешківського дитячого будинку-інтернат. Все просто: одну купуєш - одну даруєш. Дізнайся більше про проект.

One for one partners Nine